Prieks Jūs satikt mūsu interneta veikalā!

 

Piedāvājam plašu bērnu un pieaugušo apģērbu un preču sortimentu, kas ļoti regulāri tiek papildināts. Lieliskas cenas par oriģināliem izstrādājumiem un pašu pārbaudīta izcila izstrādājumu kvalitāte.

Mūsu veikalā varat iegādāties arī daudzu zīmolu jaunās preces, kas iepriecina ar savu kvalitāti un cenu, bet par pieņemamākām cenām nekā Latvijas veikalos.
Mēs esam pilna servisa veikals. Mūsu veikalā ir gan komisijas preces, gan oriģinālas jaunas preces no ASV, Vācijas, Itālijas, Holandes.

 

Lepojamies ar ļoti individuālu pieeju katram klientam – rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet un mēs Jums vienmēr laipni atbildēsim – noraksturosim konkrēto preci, nomērīsim papildus nepieciešamos izmērus, jo dažādiem ražotājiem apģērbu lielumi mēdz atšķirties pat vienādi norādītiem izmēriem.


Mūsu vienīgā prasība, lai nodotu preces mūsu veikalā ir, ka precēm ir jābūt tīrām, nesaplēstām, „nenomazgātām”, tādām, kuras kāds cits vēl varētu lietot. Ļoti priecāsimies par jaunām drēbēm, kuras esat sūtījuši no interneta veikaliem vai atveduši no ārzemēm, bet nav Jums derējušas!

Vienmēr esat laipni gaidīti apskatīt, aptaustīt un iegādāties attiecīgi atzīmētās preces arī uz vietas mūsu birojā/noliktavā, zvanot un vienojoties par laiku.

Brandland.lv meitenes Ilze un Ginta Wink

 

Vienmēr esam atvērtas Jūsu ieteikumiem, rekomendācijām !!!

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Visi Internetveikali un cenas